Odkazy

18. června 2009 v 15:35 | kiki |  ♫ostatní♫

Odkazy


O dospívání
Tato webová stránka je tu proto, aby ti pomohla porozumět všem změnám v dospívání. Najdeš zde informace a rady týkající se tělesného vývoje, pohlavních orgánů, menstruačního cyklu a menstruace.
o. b. tampony
Webová stránka obtampony.cz se detailně zabývá pubertou, menstruací a intimní hygienou. Obsahují také rady a často kladené otázky.
Společnost pro plánování rodiny a sexuální výchovu
Společnost pro plánování rodiny a sexuální výchovu (SPRSV) byla založena v roce 1991 jako nevládní nevýdělečná organizace zabývající se podporou populačního zdraví a plánování rodiny jako základního lidského práva.
Gynekologický server

Gynekologický server s informacemi z oboru ženského lékařství, z oblasti antikoncepce. Zde se např. můžeš dozvědět, jaké různé druhy antikoncepce existují.
Hormonální antikoncepce
Na těchto strankách si můžeš přečíst informace o různých metodách antikoncepce i o jejich výhodách a nevýhodách.
Jednou týdně
Máte zájem o gynekologickou poradnu, informace o antikoncepci, pravidelné vychytávky Dary R., zajímavé články, stále aktuální Tipy na nákupy, Crazy poradnu a kopec zajímavých věcí? Klikněte na tyto stránky, které byly stvořeny právě pro vás.
ACUVUE
Na těchto stránkách sledujte akční nabídku kontaktních čoček značky ACUVUE, které vyřeší váš zrakový problém ve chvílích, kdy vám brýle překážejí. Novinkou jsou ACUVUE ADVANCE with HYDRACLEAR, které přinášejí novou úroveň pohodlí nošení.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama