párty

11. června 2009 v 13:45 | kiki |  ♫for girls♫
Typická bazénová party!
Připrav pití,občerstvení a skvělou muziku k bazénu!Jak příjdou hosté,připrav akci s Názvem Rychlo střelba!(všichni do bazénu)Pusť hudbu a bav se.Pak může následovat občerstvení.Můžete hrát různé hry,jako třeba s míči,nebo tančení.Následovně napište na papírky Jména kluků,po případě holek,které se Párty účastní.Vložte kartičky s jmény do klobouku a dejte každému klukovi vylosovat jedno jméno.Když tohle podniknete,budë spolu muset každý pár zatančit.Uvidíte že to bude legrace!

Pyžamová párty!
Prostě pyžama!Hoďte se do pyžam a připravte jídlo a pití k televizy,pusťte nějaký pro holky romantický/pro kluky scifi film a přitom se s kámoškama/Kámošema bavte.Potom pusťte nějaký horor a pak zhasněte světlo a vystrašte je!Nějlepší co dělat po filmu je hrát flašku.Sedněte si do kruhu a roztočte flaškou.Pak na koho to ukáže mu dejte úkol nebo pravdu a tímto se zabavíte na 100%procent.

Restaurová párty!
Další párty nyní v Restauraci!Objednejte hned na začátek nějaký pokrm a připravte atrakce jako je například soutěže(jako na karnevalu)Nebo jen kecat!V tomto případě musíte dodržovat jasné pravidlo které zní: Nepřestat kecat!

Holčičí párty!
Chceš pozvat holky,kde mají kluci vstup ZAKAZAN?Dobrá jdeme na to ji uspořádat!Nejdříve se s holkama můžete juknou na nějaký film a nebo si povídat o klakách!Pak můžete vyrazit ven.Když příjdete dejte si něco dobrého na zub a můůžete zahrát flašku(nebo podobnou hru).
Klučičí párty!

Chceš pozvat kluky,kde mají Holky vstup ZAKAZAN?Dobrá jdeme na věc!Můžete si skoknout na nějaký Fun,nebo můžete kecat o holkách,koukat na skvělý film,nebo se projet ve tvém good autíčku,pak můžete skosknnout za holkama,nebo jít na motokáry(anebo podobně)občerstvení nesmí chybět!Zahrejte si Typické klučičí hry!

Vyšlo ti to?
  1. Vyhlédni si prostor vhodný k typu oslavy, jakou chceš uspořádat.
  2. Rozešli pozvánky se všemi informacemi: kdy, kde a případně, co přinést s sebou. Pokud se má večírek konat pod širým nebem, nezapomeň připojit alternativu pro případ špatného počasí.
  3. Pokud pořádáš večírek u vás doma, nezapomeň odklidit věci, které by se mohly rozbít nebo poškodit.
  4. Připrav si nějaké hry: mohou být náramně užitečné, aby se zábava "rozjela"!
  5. Nezapomeň na občersteví: nezáleží na tom, jestli sladké, nebo slané, nebo třeba obojí, důležité je, aby to bylo něco, co se dá jíst vstoje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

byla už jsi u gynekologa?

ano
ne
chystám se

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama