sexuální polohy

18. června 2009 v 15:47 | kiki |  ♫sex♫

Sexuální polohy

Z vlastní zkušenosti si jistě dovedeš představit, že milování stále ve stejné poloze může být sice krásné, ale za krátko začneš mít pocit, že "tomu něco chybí". Nedovol, aby Tvoje milování s partnerem sklouzlo ke stereotypu. Probuď v sobě fantazii a okořeň si svůj sexuální život. Vyzkoušej některé oblíbené polohy:
Misionářská poloha
Nejčastější poloha při milování, prostě "klasika". Její výhodou je, že si oba partneři vidí do obličeje a mohou se líbat. Většina aktivity je hlavně na muži. Žena ležící na zádech však může pohybovat pánví v rytmu mužových pohybů. Polohu lze ozvláštnit změnou pozice nohou, kdy jimi žena obejme muže kolem pasu. Umožní mu tím hlubší průnik. Jindy může rozkoš zvýšit naopak natáhnutí nohou. Dochází tím k výraznější stimulaci Venušina pahorku a klitorisu.
Poloha zezadu
Poloha, při které žena klečí na všech čtyřech a muž do ní proniká zezadu je pro mnoho párů tou nejvíce vzrušující. Muž má při ní výhled na ženin zadeček a může si hrát s jejími ňadry. Penis proniká hluboko a díky svému sklonu může ženu dráždit na nejcitlivějších místech pochvy. Vítanou změnou může být vyzkoušení této polohy vestoje, kdy se žena opírá o zeď nebo kus nábytku.
Na koníčka
Při této poloze žena obkročmo nasedá na mužův penis. Její pohyby při milování připomínají jízdu na koni. Většina aktivity je v tomto případě na ženě. Svými pohyby si může sama určovat hloubku i rytmus průniku. Pro muže je velmi vzrušující pohled na prsa a možnost jejich dráždění volnýma rukama.
Vestoje
Poloha vestoje patří k těm náročnějším sexuálním "výkonům". Je vhodná pro milování ve sprše nebo "rychlovky" na neobvyklých místech. Vyžaduje od muže pevné paže a silná stehna. Veškerá aktivita přitom záleží na něm. Milování ve stoje si lze usnadnit opřením ženy o zeď. Může se stát, že se v této poloze dlouho neudržíte. Nevadí. Začátek vestoje může být i vzrušujícím zážitkem před pokračováním v posteli.
To jsou jen některé z možných poloh lásky. Pro pobavení a inspiraci můžete sáhnout po oblíbené Kámasútře.

Kámasútra - Hlava DRUHÁ - O různých rozkoších

Je devatero možných souložení podle náruživosti, podle času a podle rozměru, jak to padne dohromady.
Potěšení, láska, chtíč, vášeň, náruživost a slast jsou vlastně totéž co rozkoš. Souložení, smilstvo, obcování, trtkání, zléhání a milování jsou vlastně totéž co soulož.
Při prvním milování je muž náruživosti divé a času letmého, při následujícím naopak; žena však opačně. Vzhledem k výronu šťávy. Říkává se, že výron šťávy mužské předchází výronu šťávy ženské.
A je čtvero objetí, jež prozrazují lásku mezi dvěma, kteří spolu dosud neobcovali: dotyk, nátisk, dotírání a přimáčknutí.
Dotyk je, když se jdoucí dotkne pod nějakou záminkou tělem těla vstříc přicházející milované. Nátisk je když milenka v ústraní jakoby nevědomky přitiskne ňadro k milovanému, ač stojí či sedí, a on ji uchopí v objetí... Dotírání je, když za tmy v davu nebo o samotě pomalu se pohybující trou tělo o tělo po nepříliš krátkou dobu. A přimáčknutí je, když druh druha pevně tlačí ke zdi nebo proti sloupu.
U příležitosti souložení jsou čtyři: objetí liány, šplh na strom, sezam a rýže, mléko a voda.
Objetí liány je, když se milenka vine co liána ke kmeni damaroňovému, zdvihajíc přikloněnou tvář k polibkům, slabě sténajíc jemu poddána, a hledí na něco rejcovného. Šplh na strom je, když vstoupivši chodidlem na nárt milencův, obmyká druhou nohou jeho stehno, jednou paží objímá jeho hřbet, druhou pak přiklání rámě, a slabě sténajíc a vrníc dychtí se vyšplhat k polibkům. To obé vstoje. Sezam a rýže je, když se objímají, trouce se na lůžku s nohama a pažemi vzájemně propletenými. Mléko a voda je, když zaslepeni vášní a nedbajíce bolesti k sobě se tisknou, nohy kolem kyčlí a tvář k tváři, v sedě nebo v leže. To obé obcujíce.
Všechno naučení platí,
dokud milenci jsou vlažní.
V roztočeném kole chtíče
poučky se zapomenou.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama