♫kluci v období dospívání♫

Povaha kluka podle postavení v rodině ♥

11. června 2009 v 14:05 | kiki

Povaha kluka podle postavení v rodině ♥♥♥


JEDINÁČEK
JEHO ROLE V RODINĚ - Tenhle kluk nemá žádné sourozence a nemusí se tudíž v rodině prosazovat, protože veškerá pozornost rodičů patří jen jemu. Nedokáže se proto vžít do situace, že by musel ustoupit na druhou kolej, konkurovat ostatním nebo se s nimi o všechno dělit.
JEHO SILNÉ A SLABÉ STRÁNKY - Už odmalička je středem pozornosti. Z tohoto důvodu je velmi sebevědomý a jeho způsoby jednání mohou někdy až zraňovat. Kromě toho je zvyklý, že vždycky dostane všechno, co chce. A když ne, je schopen ztropit scénu. Je poměrně rozmazlený, ale dá se převychovat :))
TAKOVÝ JE VE VZTAHU - Jako jedináček se stále pokouší prosadit svou vůli a chce, abys mu věnovala veškerou pozornost. Připrav se i na možné žárlivé scény - nestrpí kolem tebe žádné klky! Pokud se ale smíříš s jeho občasnými výstupy, bude ti tím nejoddanějším broučkem na světě.
BIG BROTHER
JEHO ROLE V RODINĚ - Je nejstarší ze všech sourozenců a často přebírá odpovědnost za ty ostatní - ať chce nebo ne. Je zvyklý často zastupovat rodiče, jít těm mladším příkladem a opečovávat je. Oni ho za to obdivují, poslouchají a snaží se ho napodobovat.
JEHO SILNÉ A SLABÉ STRÁNKY - Na svůj věk je extrémně zodpovědný, rozumný a spolehlivý. Rád věci řídí a nebo rozhoduje, co se bude dělat. To ale neznamená, že by byl panovačný. Když se "sekne", nedělá mu problém uznat svou chybu. Rád si nechá poradit od člověka, který má více zkušeností.
TAKOVÝ JE VE VZTAHU - Prvorozený ví, co chce, a taky, co cheš ty. Nebo si to alespoň myslí. Bez dlouhého přemýšlení proto rozhoduje i za tebe. To tě může sice někdy omezovat a vytýčet, ale věř, že on to nemyslí zle. Naopak, je to jeho způsob, jak ti dokázat, že tě miluje a chce abys věděla, že je na něj "stopro" spoleh.
SENDVIČOVÉ BABY
JEHO ROLE V RODINĚ - Jako prostřední dítě se vždy prosazoval na dvou frontách: u starších sourozenců, které musel poslouchat, ale i u mladších, kterým musel dělat velkého bráchu. Proto se naučil přizpůsobovat a být flexibilní za každou cenu, aby předešel konfliktům.
JEHO SILNÉ A SLABÉ STRÁNKY - Je mistrem diplomacie, umí naslouchat druhým a dělat kompromisy. Nesnáší hádky a nedorozumění a stále se podle toho snaží řídit. A to i s tím rizikem, žes se bude muset částečně podrřídit a hrát druhé housle. Někdy díky tomu může působit jako stydlín nebo dokonce podpantoflák.
TAKOVÝ JE VE VZRAHU - Jako sendvičové dítě ti nikdy nebude násilně vnucovat svou vůli a radši nechá rozhodnutí na tobě. To tě samozřejmě může v některých situacíh rozčilovat, ale zároveň ti to poskytne i dostatek volnosti. Pokud ve vašem vztahu nastane krize, bude ON tím, kdo se ji pokusí vyřešit.
MAZÁNEK
JEHO ROLE V RODINĚ - Je nejmladší z rodiny, což ve většině případů znamená, že mu rodiče dopřávali daleko víc svobody než jeho starším sourozencům. Byli na něj méně přísní a ani ho tolik nehlídali. Jako benjamínek je zvyklý jít si svou cestou, někdy hlava nehlava.
JEHO SILNÉ A SLABÉ STRÁNKY - Pro své sourozence i rodiče byl vždycky "ten malý" a nikdy ho nebrali úplně vždně. Právě proto se neustále pokouší v něčem prosadit a být ve všem nejlepší. Buď věčně soutěží s ostatními, kdo bude lepší a nebo jednoduše rebeluje. Nikdy se nespokojí s průměrným výkonem ani holkou.
TAKOVÝ JE VE VZRAHU - Jako mazánekmá silnou potřebu pocitu svobody. Rád se baví a chce být ve všem lepší než ostatní. To znamená i ve flirtování - balit holky je pro něj druh sportu. Hledá holku, která si ho nebude chtít k sobě připoutat, ale přesto k němu bude tak trochu vzhlížet.

dva triky na kluky

11. června 2009 v 13:29 | kiki
1.TRIK:Svůdná Ignorace.
Myslíš na něj,kudy chodíš.V noci se ti o něm zdá.Oslovit si ho ale netroufáš.To vůbec nevadí!Nemusíš za ním hned běhat a chrlit na něj vyznání lásy.Začni jinak.zkus navázat oční kontakt!Ten mnohdy řekne mnohem víc než tisíc slov.Musíš mu dát alespoň malinké znamení,že právě on je objektem tvého zájmu.Proti se dívej.Na něj.Buď milá,příjemná a sexy:D.Z tvého pohledu musí čišet sebevědomí a zájem.
Pohled leklé ryby nikoho neočaruje:) Počkej si na okamžik,kdy budete společně v jedné místnosti.
Může to být ve škole,na večírku nebo kdekoliv,kde se pohybuje větší množství lidí.Jakmile zachytí tvůj pohled,máš dobře našlápnuto.Až si budeš jistá,že si všiml tvé oční výzvy,začni ho ignorovat.
Ale nepřestávej mít výraz milé a sexy lovkyně:)!Nech ho,ať se teď snaží o oční kontakt on!Po půl hodině ignorace mu opět věnuj výtnamný pohled z očí do očí...

ZABRALO TO,KDYŽ,....se bude snažit dostat do tvého zorného pole.Bude se nejistě ohlážet kolem sebe a zjišťovat,jestli tvůj významný pohled patří zrovna jemu.

2.TRIK-Odmítnutý polibek!!!
Už máš za sebou významné pohledy do očí,náhodné doteky a šeptání do ouška?Tak to vypadá opravdu dobře!Najednou jste spolu a povídáte si tak dlouho,že ostatní pochopí,opustí místnost a nechají vás dva o samotě.To vypadá jako jedinečná šance vrhnout se mu kolem krku a vyznat mu lásku.Tak to ne!Na to zapomeň!To by byl krok vedle!Nedělej mu to tak jednoduché.On si tě musí získat a měl by se opravdu trochu snažit!Když budeš cítit,že se tě snaží políbit,zastav ho.Bude to určitě dost těžké,ale věč že to funguje.Taktní odmítnutí a malá odtažitost způsobí,že z tebe začne šílet.
Před jeho polibkem nemusíš hned utíkat,ale můžeš ho třeba požádat o tanec nebo poslat pro pití.Nebo se prostě omluvit s tím,že si nutně musíš odskočit.Déky těmto malým oídmítnutí bude tvůj miláček ještě horlivější,pozornější a tobě to bude dělat moc dobře.Nezapome%n,že trpělivost přináší nejen růže,ale i vášnivé polibky:)Kluci milují holky,které se chovají jinak,než oni předpokládají.Rádi hrají hry a tyhle milostné záležitosti i tvého miláčka zaručeně dostanou tam,kam potřebuješ.Bude z tebe šílet.

ZABRALO TO ,KDYŽ...tiskne se k tobě a ne a ne z tebe spustit oči.
Chce s tebou být o samotě.Pokouší se o polibky jak jen to jde.
Ptá se,co děláš zítra.
Prosí tě,abys ho už netrápila.

JE DO TEBE BLÁZEN KDYŽ...

11. června 2009 v 13:28 | kiki
JE DO TEBE BLÁZEN KDYŽ...
 • Najednou se začně oblékat podle tvého stylu
 • Když ti není dobře, snaží se tě utěšit. Rád by tě objal, ale zatím si na to netroufá
 • Nabídne ti, že tě naučí hrát "fotbálek" nebo jezdit na in-linech
 • Vyptává se na tebe tvých kámošek a sonduje, jestli s někým chodíš
 • Vzdá se hokejového tréninku jen proto, aby ti pomohl s úkolem z matiky
 • Pamatuje si všechno, cos mu kdy řekla. Jakou máš ráda zmrzlinu i jméno tvé nejlepší kámošky
 • Dělá to všechno pro to, aby při jakékoliv příležitosti mohl sedět nebo stát vedle tebe
 • Vždycky tě rád doprovodí domů, i když sám bydlí na druhém konci města
 • Daruje ti cédéčko, na které vypálil všechny tvoje oblíbené písničky. A navíc sám vyrobil obal, na kterém je napsání tvé jméno!
 • Připadá mu skvělé všechno, co se líbí tobě. Z ničeho nic začne ujíždět na stejné muzice jako ty
 • Nenávidí ostatní kluky, kteří se s tebou baví
 • Jakmile projdeš kolem něho, on i jeho kámoši se potutelně a hlavně nenápadně kření
 • Je všude tam, kde jsi zrovna ty. Možná je to náhoda a dost možná, že má o tebe fakt zájem!
 • V okamžiku, kdy z tebe vytáhne telefonní číslo, napíše ti smsku na dobrou noc
 • Pozve tě na oslavu svých narozenin nebo na diskotéku
 • Má oči jen pro tebe a ve cvíli, když s tebou mluví, je rozpačitý a nejistý

5 věcí,které prý kluci umějí líp než holky

10. června 2009 v 20:48 | kiki

5 věcí,které prý kluci umějí líp než holky


1.Nešílejí kvůli dietám
Když chtějí Big Mac,nezačnou hned panicky počítat kalorie,ale prostě
si ho koupí...

2.Milují chloupky na svém těle
Zatímco kluci mají z prvních chloupků radost,holky s nimi bojují!

3.Nosí pohodlné oblečení
Těsné kalhoty,krátká trička a boty na podpadku-to se prostě kluků netýká.

4.Nedívají se na seriály
Přesně v osm hodin se všechny ženský usadí před televizí,aby nepropásly
ani jeden díl nějakého šíleného seriálu. Kluci to vychytali:fotbal je v televizi
jen jednou za čas! :-)

5.Nedělají si starosti
Co si o mně kluci asi myslí?Jak ho mám oslovit? Chce si se mnou vůbec
něco začít?Mučivé otázky,které zná každá holka. Kluci jsou jiní-umějí si flirt mnohem lépe užít!

dospívání u kluků 2

10. června 2009 v 20:39 | kiki
Všechny změny, kterými chlapci v období dospívání procházejí, souvisí s vývojem reprodukčních orgánů. Dokonce i rychlost růstu a mutaci hlasu způsobují pohlavní hormony.
Informace o mužském reprodukčním systému ti pomohou lépe pochopit, čím chlapci v pubertě procházejí a objasní ti některé záhady mužské anatomie.
Mužské reprodukční orgány
Vnější genitálie


Penis
V období dospívání se chlapecký penis, pohlavní úd, trochu prodlužuje a sílí. Během puberty ale dochází k dalšímu rychlému růstu, kdy se opět délka a šířka penisu mění. Vývoj penisu je dokončen v osmnácti letech nebo krátce po dovršení 20 let.
Není snad nutné připomínat, že penis slouží k močení. Jak u mužů, tak u žen je moč vylučován přes močovody a močovou trubicí. U mužů musí moč nejprve projít penisem. U žen je tahle cesta kratší. U obou pohlaví však platí, že se moč vylučuje přímo z močové trubice.
Penisem však procházejí i další tekutiny. Sperma (semeno), tj. tekutina, v níž jsou obsaženy mužské pohlavní buňky, opouští tělo úplně stejnou cestou jako moč. Uvnitř těla je speciální záklopka, která brání současnému výronu moči i semene.
Varlata
Během puberty začnou dvě oválné žlázy označované jako varlata produkovat spermie a hormon testosteron. Varlata se zvětší a o něco poklesnou. Kryje je šourek, kožní váček hned pod penisem. V období dospívání začne na šourku růst ochlupení.
Erekce
Ztopoření penisu se nazývá erekce. Dochází k ní v okamžiku, kdy se houbovitá tělíska naplní krví, jež způsobí jeho zvětšení. Penis se zároveň napřímí. Erekci vyvolává sexuální vzrušení, ale může k ní dojít i jindy. Chlapce někdy samovolné erekce uvádí do rozpaků, ale nemohou ji ovládnout. Erekce zpravidla po chvíli odezní.
Ejakulace
Při sexuálním dráždění penisu, např. během pohlavního styku, dojde k vyvrcholení, při kterém z penisu vystříkne semeno. To je ejakulace. Poprvé se u chlapců objeví v pubertě. Dojde-li k ejakulaci ve spánku, říká se tomu noční poluce.
Co se děje uvnitř těla
Varlata produkují spermie, jež putují z dlouhých točitých kanálků do žláz označovaných jako semenné váčky a prostata. Tyto žlázy vylučují tekutinu, jež se mísí se spermiemi a dohromady tvoří sperma (semeno).

dospívní u kluků

10. června 2009 v 20:38 | kiki
Puberta se netýká jen dívek. I chlapci procházejí mezi 10 a 17 rokem obdobím velkých změn. Některé z nich si na tomto místě přiblížíme.
Vzrůst
U chlapců se může náhle objevit ""růstový spurt"". To znamená, že za jediný rok vyrostou o 5 až 12 cm. Pokud jsi zrovna teď vyšší než všichni kluci ve třídě, buď si jista, že tě brzy dohoní. Dívky se začínají vytahovat do výšky asi v 10 letech, chlapci přibližně od 12 let, ale zato rostou delší dobu.
Tvar postavy
S růstem se mění i tvar chlapeckého těla.
 • Rozšiřují se ramena a tím chlapci sílí.
 • Mohutní svaly.
 • Mění se i proporce obličeje - nos a čelist vystupují do popředí a zvyšuje se čelo.
Hlas
Všimla sis, že chlapec, který ještě nedávno tak krásně zpíval, má najednou podivný hlas? Je to tím, že mu roste hrtan (mění se hlasivky) a klesá výška hlasu. Svaly hrtanu někdy způsobují i jeho přeskakování - říkě se tomu mutování. To je úplně normální. Hlas se může změnit buď najednou, nebo postupně.
Stále výraznější ochlupení
Stejně jako dívkám, i chlapcům v pubertě přibývají chloupky - v intimních partiích, v podpaždí, možná i na pažích, nohách, hrudi, na břichu, na ramenou a na zádech. Vousy se objevují později. Nejdříve rostou na horním rtu, poté na tvářích a na bradě.
První chloupky a vousy jsou jemné, ale postupem času hrubnou. Drsnější konzistence ochlupení těla a obličeje je více patrná u mužů než u žen. Spíše si jej všimneš u tmavovlasých chlapců. (Míra ochlupení však nijak nesouvisí s mužností a barvou vlasů. Chlupatý mladík není větší ""chlap"" než mladík bez hustého ochlupení.)
Hrudník
Mladý chlapec může mít lehce zduřelé a citlivé prsní žlázy. Ne, neboj se, opravdu mu nerostou prsa. Jeho hormony se jen činí více, než by měly. Stav se obvykle během necelého roku upraví
Pokožka a akné
Během puberty se začne u chlapců velmi výrazně projevovat činnost potních žláz. Některé z nich způsobují vylučování většího množství mazu z pokožky, zatím co jiné žlázy zase zvyšují celkový objem pocení. Nejeden chlapec se v té době začne potýkat s akné. Stejně jako dívky, i chlapci si zpravidla musí mnohem častěji mýt obličej a vlasy, a nutný je také deodorant nebo antiperspirant.
 
 

Reklama